Usługi informatyczne w Łodzi wykonywane w ekspresowym tempie!

Zakres działalności, którą prowadzę głównie na terenie Łodzi i okolic (jeśli jest taka możliwość, to również zdalnie), to bardziej obsługa informatyczna firm, outsourcing IT, a także projektowanie, utrzymanie i wdrażanie sieci komputerowych i systemów informatycznych. Jednak z powodu tego, że strona ta jest dość wysoko zaindeksowana w Google po frazie „usługi informatyczne Łódź”, często dzwonią też do mnie ludzie, którzy na prywatnym komputerze mają problem z Outlookiem, czy też chcieliby przeinstalować Windowsa. Zdarza się, że nie mogę takiego połączenia odebrać od razu. Oddzwaniam wtedy po kilku/kilkunastu minutach i najczęściej okazuje się, że Łódź dysponuje rzeszą bardzo szybko działających Informatyków! 🙂

Po oddzwonieniu zwykle dowiaduję się, że problem albo został już rozwiązany (jak się domyślam, drogą telefoniczną przez inną osobę, do której dodzwonić się udało od razu) albo niedługo będzie rozwiązany, bo w drodze jest już jakiś Informatyk, do którego telefon wykonany był chwilę po telefonie do mnie. No cóż, tylko pozazdrościć sprawności i szybkości działania osób zajmujących się tego typu usługami informatycznymi w Łodzi. Zapewne ich samych to już tak bardzo nie cieszy, bo wygląda na to, że konkurencja na runku, przynajmniej tym Łódzkim, jest ogromna.

Jeśli macie ochotę, pochwalcie się w komentarzach Waszymi doświadczeniami z usługami informatycznymi zarówno z perspektywy klientów, jak i osób świadczących takie usługi. Czy faktycznie osób będących w stanie poradzić sobie z wirusami na komputerze, przeinstalować Windows, skonfigurować ruter bezprzewodowy itd. jest rzeczywiście tak dużo i działają tak szybko i sprawnie? Zachęcam do komentowania.

6 odpowiedzi do “Usługi informatyczne w Łodzi wykonywane w ekspresowym tempie!”

  1. Mi się zawsze szybko kogoś udaje znaleźć. Czasami tylko występuje problem, z którym ostatecznie radzi sobie np. trzeci spec.

  2. Specjaliści zwykle nie są dostępni od ręki. Jak się dzwoni do informatyka i ten że informatyk mówi, że może zająć się problemem np. w następnym tygodniu, to jak najlepiej o nim świadczy. Po prostu jest to efektem tego, że jest dobry, ludzie do niego wracają z nowymi sprawami i zwyczajnie w świecie ma dużo zleceń.

  3. U nas to samo. Usługi informatyczne, nie tylko jeśli chodzi o Łódź, to jest walka z dużą konkurencją.

  4. Ja nie mam takiej konkurencji, ale mieszkam i działam w małej mieścinie.

  5. 🙂 Najbardziej lubię tych fachowców informatyków, którzy przez telefon potrafią zdiagnozować usterkę 🙂 Są do dyspozycji „od ręki”, u mnie na serwis trzeba niestety poczekać kilka dni, chyba że ma się umowę stałej współpracy, wówczas czas reakcji zależy od zapisów umowy, na ogół do 24h 😉 Polecam program „USTERKA”, często sytuacje w nim przedstawiane są tożsame z rzeczywistością !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *